O NAS

Zapraszamy do naszej siedziby (ul. Witosa 9D, Słubice) aby nas bliżej poznać i uzyskać więcej informacji o naszych usługach i oferowanych produktach.
Posiadamy kuchnię pokazową, w której można zobaczyć jakich używamy okuć, materiałów itp.

Twoje marzenie jest dla nas wyzwaniem!

W sposób konsekwentny i spójny urządzimy każdą jadalnię, salon, sypialnię czy gabinet, a nawet hol, czyli przedpokój.

Największą radość daje nam konstruowanie indywidualnych projektów w oparciu o precyzyjne wytyczne funkcjonalne i przestrzenne otrzymane od Klienta. Nasze meble to najwyższej klasy stolarstwo na zamówienie, oparte na materiałach, które cechuje nowoczesny design oraz wysoka jakość.

Jesteśmy specjalistami!

I musimy nimi być! Nasz zespół charakteryzuje się tym, że jest bardzo kreatywny i wymagający! Aby spełnić Twoje marzenia musimy posiąść ogromny zakres technicznej wiedzy. Dlatego koncentrujemy się na ścisłej współpracy z najbardziej zaufanymi producentami materiałów, z których tworzymy nasze meble. Ich możliwości są tym większe, im bardziej precyzyjna jest nasza wiedza - dlatego wiedza jest dla nas priorytetem.

Gwarantujemy najwyższą jakość!

To zasługa doświadczenia naszego zespołu.

Najwyższa jakość produktów, tak ważna podczas wieloletniego użytkowania, budowana jest od momentu zaplanowania indywidualnej aranżacji za pomocą precyzyjnie przemyślanych systemów, poprzez sprawną realizację zamówień otoczonych na etapie końcowym szeregiem usług towarzyszących, takich jak transport, profesjonalny montaż i serwis. Pomagamy również w zakresie pielęgnacji i utrzymania jakości zakupionych produktów.